ISP S.A. -> O firmie -> Kariera
Kariera

Rozwijaj się wraz z najlepszymi
Programista serwisu internetowego (PHP, MySQL)

Instytut Studiów Programistycznych S.A. - producent oprogramowania dla biznesu, poszukuje pracownika na stanowisko programisty systemu internetowego w technologii PHP / MySQL.

Miejsce pracy: Warszawa

Do podstawowych zadań pracownika należeć będzie:
  • utrzymywanie i rozbudowa bieżącej funkcjonalności systemu internetowego
  • samodzielne tworzenie nowych funkcjonalności
  • wdrażanie nowych użytkowników systemu
  • świadczenie pomocy technicznej
  • testowanie bieżącej oraz nowej funkcjonalności
  • bieżące aktualizowanie instrukcji dla użytkowników

  • Wymagania podstawowe:
  • Znajomość języka HTML
  • Znajomość arkuszy stylów CSS
  • Znajomość języka PHP
  • Znajomość języka JavaScript
  • Znajomość serwera bazy danych MySQL
  • Komunikatywność (zdolność do porozumiewania się z osobami które nie są programistami)
  • Kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kategorii B

  • Dodatkowe atuty:
  • Znajomość technologii AJAX i jQuery
  • Znajomość platformy .NET (w szczególności ASP.NET)
  • Znajomość serwera bazy danych Microsoft SQL Server
  • Znajomość serwera IIS
  • Znajomość wzorców projektowych (w szczególności MVC)
  • Znajomość systemów wersjonowania (w szczególności SVN)

  • Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie wprost proporcjonalne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
  • możliwość szybkiego rozwoju oraz podejmowania nowych wyzwań zawodowych
  • możliwość wykazywania się kreatywnością w realizacji wyznaczonych zadań
  • ciekawą pracę pozbawioną rutyny i schematyczności
  • pracę w młodym i zgranym zespole
  • elastyczne godziny pracy
  • dostęp do najnowszych technologii

  • Oferty z dopiskiem "Programista serwisu internetowego (PHP, MySQL)" zawierające CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@ispsa.pl

    Asystent w dziale sprzedaży

    Opis stanowiska:
  • Pozyskiwanie zdalne nowych klientów
  • Utrzymywanie relacji z klientami
  • Przygotowanie ofert i kalkulacji
  • Wspieranie przedstawicieli handlowych
  • Nadzorowanie procesów zakupowych

  • Wymagania:
  • Podstawowa znajomość zagadnień informatycznych
  • Znajomość pakiety MS Office
  • Komunikatywność, dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat.B

  • Mile widziane:
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość branży logistycznej bądź informatycznej
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie
  • pracę w dynamicznym i młodym zespole
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • rozwój pod okiem doświadczonych managerów sprzedaży

  • Oferty z dopiskiem „Asystent w dziale sprzedaży” zawierające CV wraz z aktualnym zdjęciem i list motywacyjny prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@ispsa.pl

    Na skróty
    Nasz zespół
    Historia ISP