O firmie | Rozwiązania | Referencje | Kariera |Kontakt
ISP S.A. -> Coffee -> O systemie
Oferta Coffee

Pojedyncze wydarzenia, organizatorzy, działalność naukowa
Bazując na wieloletnich doświadczeniach, Instytut Studiów Programistycznych S.A. przygotował unikatową ofertę, dostosowaną do potrzeb zarówno małych eventów jak i dużych międzynarodowych konferencji. Dodatkowo, współpraca z dużą grupą klientów z branży MICE pozwoliła nam zrozumieć specyficzne potrzeby oraz przygotować specjalne dla nich rozwiązania.Rozliczenie per-user

Podstawowym modelem rozliczeniowym jest odpłatność za rejestrację każdego uczestnika. W zależności od wersji Coffee koszt rejestracji jest następujący:

 • Coffee Cappuccino - 5 zł
 • Coffee Espresso - 9 zł


 • Powyższa cena obejmuje wszystkie koszty administracyjne, informatyczne oraz związane z utrzymaniem aplikacji. Na koniec każdego miesiąca, wszystkie rejestracje są podliczane i na tej podstawie organizator otrzymuje Fakturę VAT. Taka metoda rozliczeń, pozwala nie tylko na rozłożenie ponoszonych kosztów, ale również zapewnia organizatorowi płynność finansową - płaci w momencie kiedy ma wpływy z opłat rejestracyjnych.

  Płatność per-user pozwala organizatorowi przygotować stronę internetową wydarzenia oraz uruchomić proces rejestracji uczestników, nie ponosząc jakichkolwiek kosztów.

  Co ważne, organizatorzy dużych bądź cyklicznych wydarzeń oraz firmy z branży MICE i szkoleniowych mogą liczyć na znaczące rabaty.

  Jako alternatywę dla modelu per-user, przygotowaliśmy dodatkowe modele rozliczeniowe:
  Pakiety uczestników

  Kiedy masz określony budżet bądź chcesz zapłacić mniej

  Instytucje, wymagające dokładnego prognozowania kosztów, mogą wykupić w formie przedpłaty pakiet uczestników. Podstawą wyceny pakietu jest prognozowana ilość uczestników oraz wymagana wersja Coffee. Ważną cechą pakietu uczestników jest niższy koszt jednostkowy rejestracji, niż w przypadku modelu per-user. Rabat cenowy związany z wykupieniem pakietu jest proporcjonalny do ilości zakupionych rejestracji.
  Pakiet uczestników może być zakupiony na więcej niż jedno wydarzenie.

  Kalkulator kosztów
  Stała współpraca

  Jeżeli regularnie organizujesz wydarzenia

  Instytut Studiów Programistycznych S.A. posiada unikatową ofertę dla firm i instytucji regularnie organizujących wydarzenia. Nawiązanie stałej współpracy pozwala osiągnąć najwyższe progi rabatowe, stałe wsparcie specjalistów oraz najwyższy priorytet pomocy technicznej. Wielkość rabatu, standardy serwisu czy usługi dodatkowe są ustalane w zależności od charakteru współpracy.

  Kontakt
  Licencja wieczysta

  Rozwiązanie dla dużych firm i instytucji

  Najwięksi organizatorzy wydarzeń mogą otrzymać Coffee na własność. Licencja wieczysta pozwala wyeliminować koszty związane z rejestracją uczestników co może być opłacalne w przypadku największych podmiotów z branży MICE. Projekt wdrożenia Coffee w formule licencji wieczystej realizowany jest zgodnie z Enterprise Implementation Process przez doświadczony zespół wdrożeniowy.

  Kontakt