O firmie | Rozwiązania | Referencje | Kariera |Kontakt
ISP S.A. -> Coffee -> O systemie
O Coffee

Informacje na temat systemu organizacji konferencji
Coffee jest to kompleksowe rozwiązanie Internetowe, w pełni obsługujące proces organizacji konferencji, kongresów, szkoleń, zjazdów czy spotkań firmowych. Jest ono kierowane przede wszystkim do firm i instytucji z branży MICE, ale również wśród naszych klientów można znaleźć podmioty z branż: medyczna, farmaceutyczna, szkolnictwo i oświata, instytucje publiczne oraz wielu innych. Wśród funkcjonalności, organizator może znaleźć moduły wspierające marketing, rejestrację i obsługę uczestników, zarządzanie finansami czy organizację wydarzenia na miejscu. Nie bez znaczenia są zaawansowane rozwiązania służące do organizacji specyficznych wydarzeń np. medycznych, naukowych czy biznesowych.

Podstawowy schemat organizacyjny został zamieszczony poniżej:


Slide 1


Najważniejsze informacje
W pełni Internetowe rozwiązanie

Coffee nie wymaga instalacji, serwerów czy jakiejkolwiek wiedzy informatycznej. Jest to aplikacja Internetowa dostarczana w formule SaaS ( software-as-a-service ) czyli całą obsługę techniczną zapewnia Instytut Studiów Programistycznych S.A. Wysokie kompetencje firmy, duża liczba organizatorów oraz uczestników korzystających z Coffee gwarantują wysoki poziom niezawodności oraz zgodność ze światowymi standardami.
Aby rozpocząć pracę z Coffee nie są potrzebne żadne prace przygotowawcze, czas uruchomienia wydarzenia jest liczony w minutach, bądź godzinach a nie w dniach bądź tygodniach.
Wszystkie dane w zasięgu ręki

Kluczową zaletą Coffee jest sposób organizacji i wiązania danych, ważnych dla organizatora. Podstawą Coffee jest relacyjna baza danych, wiążąca wszystkie kluczowe informacje w jedną spójną strukturę, dzięki czemu organizatorzy nie muszą tracić czasu na zbieranie, agregację czy analizę danych. Wszystkie informacje o uczestnikach zbierane są przez Coffee on-line, podawane przez uczestników w trakcie rejestracji, bądź dalszych etapów obsługi i łączone w kompletną bazę wiedzy o uczestnikach.
Reprezentacja informacji, baza danych, kluczowe funkcje były wielokrotnie konsultowane z naszymi Klientami, co pozwoliło dostarczyć kompletne i dopracowane rozwiązanie.


Zobacz więcej
Brak opłat startowych

Możesz rozpocząć pracę z Coffee i nie wydać ani złotówki. Dostępność on-line oraz metoda rozliczeń, oparta na ilości zarejestrowanych uczestników, pozwala na dokładne sprawdzenie każdej funkcji Coffee bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Dzięki temu, każdy organizator może mieć pewność, że korzysta z dopracowanego i wielokrotnie sprawdzonego narzędzia, które ułatwi mu pracę. Oczywiście, korzystanie z Coffee wiąże się z odpłatnością, która pojawia się dopiero po rejestracji uczestników.


Zobacz więcej
Kompletne rozwiązanie dla organizatora

Coffee to jedyne w Polsce, kompletne, komercyjne rozwiązanie on-line dla organizatorów wydarzeń. Jest to spowodowane następującymi faktami:
 • Największa ilość modułów funkcjonalnych
 • Możliwość rozpoczęcia pracy "od ręki" - bez jakichkolwiek operacji przygotowawczych
 • Jedno spójne środowisko służące do obsługi zarówno niewielkich wydarzeń jak i dużych międzynarodowych konferencji
 • Wielojęzyczny interfejs
 • Oferta cenowa dostosowana zarówno dla małych, dużych jak i cyklicznych wydarzeń


 • Zobacz więcej
  Największa liczba klientów oraz uczestników

  Coffee jest liderem rynkowym w zakresie wszystkich znanych mierników: ilość i wielkość klientów, ilość zarejestrowanych uczestników, ilości zorganizowanych wydarzeń, ilość rezerwacji hotelowych, ilość wysłanych streszczeń itp. Co ważne, we wszystkich wyżej wymienionych wymiarach, Coffee się rozwija, zdobywając coraz to nowe doświadczenia i referencje. Korzystając z Coffee otrzymujesz nie tylko rozwiązanie informatyczne, ale również wiedzę i doświadczenie zebrane w trakcie organizacji kilkuset wydarzeń.


  Zobacz więcej