Kontakt

Dbamy o twoją prywatność.

Asystent w dziale sprzedaży
systemów informatycznych

Poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta w dziale sprzedaży systemów informatycznych. Chcemy związać się z Tobą na dłuższy czas, dlatego szukamy osoby, która dąży do ciągłego rozwoju i "mierzy wysoko". Na początku będziemy wprowadzać Cię w aspekty biznesowe związane z naszą działalnością, a potem chcemy wyznaczać Ci kolejne cele i wymagania. Będziesz miał możliwość współpracy ze specjalistami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Docelowo staniesz się wykfalifikowanym przedstawicielem handlowym, z szeroką wiedzą w zakresie systemów informatycznych, ekonomii i logistyki. Jeśli jesteś osobą ambitną i gotową na ciągłe poszerzanie swojej wiedzy i kompetencji, wyślij nam swoją aplikację.

Wymagania podstawowe:

  • Sporządzanie ofert handlowych w systemie ERP
  • Prawo jazdy kat. B (aktywne)
  • Gotowość do poruszania się w obrębie aglomeracji warszawskiej i po terenie całego kraju
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć rozwoju

Zadania pracownika:

  • Uczestniczenie w prezentacjach handlowych (rejon całej Polski)
  • Telemarketing
  • Zakup i sprzedaż urządzeń przemysłowych, serwerów, licencji
  • Uczestniczenie w projektach wdrożeniowych
  • Uczestniczenie w projektach marketingowych
  • Nabywanie umiejętności w zakresie obsługi systemu logistycznego Synaptic

Mile widziane:

  • Wykształcenie logistyczne, techniczne, ekonomiczne - (w trakcie studiów)
  • Również wiedza z zakresu IT, ekonomii i logistyki, która niekoniecznie jest poparta wykształceniem i certyfikatami- wystarczy, że ją nam udowodnisz podczas rozmowy

Oferujemy:

  • Pracę w wymiarze całego etatu
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wprost proporcjonalne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
  • Możliwość szybkiego rozwoju oraz podejmowania nowych wyzwań zawodowych
  • Możliwość wykazywania się kreatywnością w realizacji wyznaczonych zadań
  • Ciekawą pracę, pozbawioną rutyny i schematyczności
  • Pracę w młodym i zgranym zespole
  • Stabilność zatrudnienia

Dołącz do nas już teraz!

Wgrany plik waży więcej niż 10MB. Wgraj CV nie przekraczające 10MB :)