Kontakt

Dbamy o twoją prywatność.
Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką ochrony prywatności. Czytaj więcej: Polityka plików cookies

WYBRANI PARTNERZY
TECHNOLOGICZNI

Jedno z największych przedsiębiorstw informatycznych na świecie. Współpraca z Instytutem Studiów Programistycznych S.A. opiera się na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, opartych o serwer bazy danych Microsoft SQL Server, oprogramowanie Windows Server oraz oprogramowanie chmurowe Microsoft Azure. Rozwój platform programistycznych oraz zwiększanie zadowolenia Klientów jest wspólną misją obu przedsiębiorstw.

Lider w zakresie dostarczania sprzętu do obsługi logistyki, takiego jak skanery kodów kreskowych, terminale magazynowe, drukarki i tablety. Zebra jest jednym z głównych dostawców Instytutu w zakresie sprzętowej obsługi innowacyjnych systemów logistycznych Synaptic, a także obsługi konferencji i eventów z systemem Coffee. Wiąże się to z ideą kompleksowej obsługi każdego elementu pracy przedsiębiorstwa.

Jedna z największych korporacji technologicznych na świecie. Dzięki nowoczesnym, mobilnym rozwiązaniom pracownicy Instytutu Studiów Programistycznych S.A. mogą świadczyć najwyższej jakości usługi informatyczne na całym świecie. Rozwiązania serwerowe pozwalają uzyskać najwyższą wydajność pracy i niezawodność, dla Klientów którzy wymagają całodobowej dostępności.

Amerykański koncern przemysłowy, obecny na rynku od ponad 100 lat. Współpraca z Instytutem Studiów Programistycznych S.A. opiera się na dostarczaniu rozwiązań w zakresie automatyki przemysłowej. Wsparcie w zakresie technologii, takich jak Voice Picking pozwala na kreowanie nowej jakości obsługi magazynowej i wsparcia każdego elementu łańcucha dostaw w innowacyjny sposób.

Extreme Networks projektuje, rozwija i produkuje sprzęt do infrastruktury sieci przewodowej i bezprzewodowej. Dostarczanie niezawodnych rozwiązań w zakresie obsługi informatycznej w przedsiębiorstwie wiąże się z nieprzerwaną komunikacją i możliwością przesyłu informacji w każdym momencie. Współpracując w zakresie mobilności i zdalnego zarządzania, Instytut Studiów Programistycznych S.A. oferuje Klientom rozwiązania najwyższej dostępności.

Największe przedsiębiorstwo sieciowe na świecie. Bazując na rozwiązaniach opierających się na niezawodnym dostępie do informacji i najwyższej jakości zdalnej komunikacji, pracownicy Instytutu mogą dynamicznie dostosować się do reguł zmieniającego się świata. Platforma Cisco Webex pozwala jeszcze szybciej reagować na potrzeby Klientów i dostarczać wsparcie biznesowe.