Kontakt

Dbamy o twoją prywatność.

Tester

Poszukujemy osoby na stanowisko pracownika wsparcia technicznego - testera. Chcemy związać się z Tobą na dłuższy czas, dlatego szukamy osoby ambitnej i dążącej do ciągłego rozwoju. Na początku przejdziesz serię szkoleń i warsztatów, w których zostaniesz wprowadzony w aspekty działania systemu Synaptic. Będziesz miał możliwość współpracy ze specjalistami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Docelowo staniesz się wykfalifikowanym testerem oprogramowania i będziesz posiadał szeroką wiedzę z zakresu logistyki i informatyki. Twoimi głównymi zadaniami będzie przeprowadzanie testów funkcjonalnych, przygotowywanie dokumentacji testowej i ścisła współpraca z działem technicznym i programistycznym. Jeśli jesteś osobą ambitną i gotową na ciągłe poszerzanie swojej wiedzy i kompetencji, wyślij nam swoją aplikację.

Wymagania podstawowe:

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych
  • Dokładność i samodyscyplina
  • Znajomość MS SQL
  • Znajomość aspektów związanych z programowaniem (mile widziany #C i pokrewne)
  • Kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Nastawienie na najwyższą jakość rozwiązań

Zadania pracownika:

  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych aplikacji webowych, mobilnych, desktopowych
  • Raportowanie wyników testów w systemie rejestracji błędów
  • Rozwiązanie problemów w działaniu oprogramowania, analiza błędów (logi, specyfikacja itp.)
  • Sprawdzanie zgodności aplikacji ze specyfikacją
  • Projektowanie testów, przypadków testowych
  • Przygotowywanie dokumentacji, scenariuszy testowych
  • Wsparcie działów rozwoju oprogramowania oraz biznesu w zakresie projektowania aplikacji
  • Dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań

Mile widziane:

  • Wykształcenie logistyczne, techniczne - (w trakcie studiów) mile widziane
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów automatycznych
  • Mile widziana jest wiedza z zakresu IT i logistyki, która niekoniecznie jest poparta wykształceniem i certyfikatami- wystarczy, że ją nam udowodnisz
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w wymiarze całego etatu
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wprost proporcjonalne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
  • Możliwość szybkiego rozwoju oraz podejmowania nowych wyzwań zawodowych
  • Możliwość wykazywania się kreatywnością w realizacji wyznaczonych zadań
  • Ciekawą pracę, pozbawioną rutyny i schematyczności
  • Pracę w młodym i zgranym zespole
  • Stabilność zatrudnienia

Dołącz do nas już teraz!

Wgrany plik waży więcej niż 10MB. Wgraj CV nie przekraczające 10MB :)